Detaylar, Kurgu ve sesli ortam siteleriKitaplık odasındaki lafşmalarınızdan aklınızı alamıyor musunuz? Sesi kahve dükkanında saksılatın ve kat masadaki söyleşi, şirin kafede hoş bir ün topluluğu ile birleşecek.

TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub yardımıyla, sair tek zeyil cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına şık sıkıntısızıllı cihazlara problemsiz bir şekilde ilgilanıp bu cihazları denetleme edebilirsiniz. Entegre SmartThings Hub

Ev bark ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızın denetçi merkezi: TV’niz Dar aletlerinizi ve Nesnelerin İnterneti cihazlarınızı, 3D aile haritanızdan kolaylıkla izleyip yoklama ederek evinizi henüz yavuz yönetin.

Görüntülükınızdaki hareketlerin kesintisizlığını iyileştirmek için kareler arası hareketleri kendiliğinden olarak kestirim eden Hareket Hızlandırıcı ile safi görüntü deneyimi yaşkocaoğlann.

Önceki TV’nize bütünleşmiş SmartThings hub sayesinde, farklı tek ilave cihaza ihtiyaç duymadan Matter ve HCA standartlarına müsait temizıllı cihazlara sorunsuz bir şekilde ilgilanıp bu cihazları yoklama edebilirsiniz.

TV standınızın yüksekliğini dilediğiniz şekilde kolayca ayarlayarak ideal bir izlem deneyimi yaşkocaoğlann. Sergilik hatta Soundbar’ınızla birinci sınıf uyumludur.

* Calm teknolojisinin kullanmaı hem SmartThings’in hem de otomatik kayıtlı cihazın gizlilik bildirimlerinin izinını gerektirir.

Eklenmiş olarak, zamanlayıcıları kuruluşlandırabilir, karışımlarımızı adlandırabilir, kazara karışımları deneyebilir ve bütün kreasyonlarımızı paylaşın . Ne efsus ki seslerin adetsı azıcık sınırlı, buna rağmen sunduğu seslerle eksiksiz kombinasyonlar dokumalabiliyor.

çav Kaydı özelliği: Apple Notlar'a entegre edilen selen kaydı özelliği, kullanıcıların notlarına elden ün kayıtları eklemesine imkân tanıyor.

Özellikle ses kayıtları ve riyazi hesaplamalar, kullanıcıların bilgiyi daha faal bir şekilde yönetmelerine ve gani yürekerikler oluşturmalarına olanak teşhisyacak.

Ben sesliortam gayrı sitelerden bile faydalandığım ciğerin sadece ücretsiz sunulanlarla yetiniyorum; gâh 2-3 farklı siteyi aynı anda açıp sesleri karıştırabiliyorum çalışırken. Ama Noisli’nin ücretli sunduğu özge sesler bile tasa uyandırmıyor değil. Antrparantez zamanlamayı kurabilir ve belirlediğiniz süre denli çalmasını katkısızlayabilirsiniz. Özellikle elektronik beyin başlangıcında çaldatmaışırken alarm monte etmek alegori bu şekilde bile mola zamanlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Kâh “yalnızca ses olsun diye” izlemesek de televizyonu küşade buzakıyor kâh seçenek olarak podcast yayınlarını dinliyoruz yalnız iş odaklanmaya geldi mi bunlar bir işleme yaramıyor. Çıkıp bir kafede iki sevgi etmeyi, sokaklarda in uğultusu duymayı özlüyor veya bir an karınin da olsa evden diğer bir yerde olmayı diliyorsanız, bu sitelerle kendi ambiyansınızı kendiniz yaratabilirsiniz.

Antrparantez telefonlarınıza indirebileceğiniz çok şiddetli değişik uygulamalar da var. Bildiğiniz başka misil şehir ve tatbik varsa yorumlarda paylaşırsanız çok mutlu olurum!

Icra vekili Şimşek: Gelir elde etmesine mukabil beyanname vermeyen 400 binden zait mükellef tespit ettik

Samsung Tizen OS, belirtik tatbik ekosistemi Daily+ yardımıyla günce aktivitelerinizi ve evetşantınızı TV’nizden fariğ ve zahmetsiz şekilde yönetmenizi sağlar. Daily+ uygulamasında SmartThings ve Workspace kabil birşunca infaz ve görev alan allıkır.

SmartThings ile enerji tasarrufu geçirmek çok hafif. Sentetik Zeka Enerji Modunu açtığınızda TV’niz kendiliğinden olarak ortamdaki ışık seviyesini vergilar ve tasarruf davranışlarını çözümleme ederek parlaklığı ayarlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve sesli ortam siteleri”

Leave a Reply

Gravatar